Korištenjem ove stranice prihvaćate Pravila o privatnosti i Uvjete korištenja.
Accept
NovaBila.info
  • NASLOVNICA
  • VIJESTI
    • Lokalno
    • Nova Bila
    • Središnja Bosna
    • Bosna i Hercegovina
    • Hrvatska
    • Svijet
    • Crna kronika
  • DRUŠTVO
    • Dobro je znati
    • Ekonomija
    • Kolumne
    • Kultura
    • Politika
    • Religija
    • Zdravlje
    • Gastro kutak
  • SPORT
    • Nogomet
    • Košarka
    • Tenis
    • Rukomet
    • Judo
    • Ostali sportovi
  • TEHNOLOGIJA
  • ZANIMLJIVOSTI
    • Humor
Čitanje: DANI OPĆINE TRAVNIK: Mladnke spremne za vjenčanje u srcu BiH:  Odabrale vjenčanice, šminku, frizuru, …
Dijeli
Notifikacija
  • NATJEČAJI
  • MALI OGLASI
  • DOGAĐANJA
    • HKC-događanja
    • HKC-najavljuje
Čitanje: DANI OPĆINE TRAVNIK: Mladnke spremne za vjenčanje u srcu BiH:  Odabrale vjenčanice, šminku, frizuru, …
Dijeli
NovaBila.info
Notifikacija
Pretraga
  • NASLOVNICA
  • VIJESTI
    • Lokalno
    • Nova Bila
    • Središnja Bosna
    • Bosna i Hercegovina
    • Hrvatska
    • Svijet
    • Crna kronika
  • DRUŠTVO
    • Dobro je znati
    • Ekonomija
    • Kolumne
    • Kultura
    • Politika
    • Religija
    • Zdravlje
    • Gastro kutak
  • SPORT
    • Nogomet
    • Košarka
    • Tenis
    • Rukomet
    • Judo
    • Ostali sportovi
  • TEHNOLOGIJA
  • ZANIMLJIVOSTI
    • Humor
Prati nas
NovaBila.info > Društvo > DANI OPĆINE TRAVNIK: Mladnke spremne za vjenčanje u srcu BiH:  Odabrale vjenčanice, šminku, frizuru, …
Društvo

DANI OPĆINE TRAVNIK: Mladnke spremne za vjenčanje u srcu BiH:  Odabrale vjenčanice, šminku, frizuru, …

Published 14/03/2019
Dijeli
4 Min Čitanja
Dijeli

Mladenke koje će svoje sudbonosno „Da“  izreći u subotu, 23. ožujka, ove godine u prelijepom ambijentu tvrđave Stari grad u Travniku, danas su odabrale vjenčanice, koje posebno za ovu priliku, od samog početka obilježavanja manifestacije „Dan općine Travnik“, besplatno iznajmljuje Darovni dućan „Ruža“.

Zajedničko svečano vjenčanje pet mladih parova je zakazano za 23. ožujka 2019. godine , a održat će se u predivnom ambijentu srednjovjekovne tvrđave Stari grad u Travniku sa početkom u 13:00 sati.  Jedna mladenka dolazi iz Sarajeva, druga iz Doboja, dok je jedan par iz Novog Travnika, a prema riječima  Aldijane Dizdar, glasnogovornice manifestacije Dan općine Travnik, mladi parovi s nestrpljenjem očekuju ovaj dan i raduju se što će biti dio jedne ovakve značajne manifestacije.

Darovni dućan „Ruža“ preko tri decenije svojom  kontinuiranom vrhunskom kvalitetom  zadržava, ali i osvaja nove  klijente, koji se uvijek rado vraćaju.

„Oni su ti, koji uvijek s nama dijele najvažnije trenutke u životu, osluškuju i ispunjavaju i najsitnije želje, a danas su usrećili i mladenke koje su,  iako s razlogom zbog treme od vjenčanja bile nervozne i nestrpljive, ipak kući otišle zadovoljne i vesele.

Ukoliko imate dilemu gdje pronaći kvalitetnu i najljepšu vjenčanicu, nesvakidašnje aranžmane cvijeća, jedinstvene ukrase i dekoraciju za kićenje,  pozivnice, ali i profesionalna rješenja za različite događaje, Darovni dućan „Ruža“ u Travniku je pravo mjesto za  savršen izbor. Također, u Darovnom dućanu „Ruža“ može se pronaći i saksijsko i sušeno cvijeće, buketi i ikebane za sve prilike, a bitno je naglasiti i to da vrše dostavu cvijeća u cijeloj regiji.

„Da bi naše mladenke, u subotu, 23. marta, ove godine u potpunosti zablistale i uživale u jednom od najvažnijih dana u svom životu, uveliko će doprinijeti  tome i naša draga sugrađanka Matea Voloder,   koja će im pokloniti besplatno šminkanje“, istaknula je Dizdar.

Matea je nakon 13 godina predanog rada, brojnih edukacija i 23 stečene diplome u oblasti  uljepšavanja, u decembru prošle godine postala vlasnica svog prvog kozmetičkog salona pod nazivom „Beauty room“- (Soba za ljepotu), a povjerenje brojnih zadovoljnih  klijentica najbolji su dokaz i potvrda njene dugogodišnje angažiranosti.  Matea je također i certificirana edukatorica za ugradnju noktiju.

Ova mlada i talentirana, ali prije svega  vedra i nasmijana Travničanka, ljubaznošću i  optimizmom oduševila je mladenke,  koje su nakon kratkog upoznavanja  i izražavanja želja sa zadovoljstvom prihvatile ovaj divan poklon.

Matein kozmetički salon nudi brojne usluge uljepšavanja, od  šminkanja, uređivanja noktiju i obrva, tretmana lica i manikure do depilacije, a također njen salon od svih drugih na području cijele općine Travnik izdvaja i mliječna pedikura.

„Već sedam godina, Medina Abdulahagić  spretno i uspješno uređuje frizure brojnim Travničankama, a u ovoj 2019. godini odlučila je svojim jedinstvenim kreacijama uljepšati i obradovati i naše mladenke“, kazala je Dizdar.

Od 2015. godine, Medina je vlasnica Frizersko-kozmetičkog studija „Euphoria“ u okviru kojeg klijenticama  nudi brojne frizerske i kozmetičke usluge, ali i masažu i maderoterapiju.  Također, Medina kontinuirano usavršava svoja znanja i vještine, te prati nove trendove iz oblasti uljepšavanja.

NovaBila.info
Rad portala  podržali:

sponzori-nb-info

Stisnite ‘lajk’ i pratite portal NovaBila.info i na Facebooku.


 

TAGGED: Dani općine, dani općine travnik, vjenčanje, zajednička vjenčanja
NovaBila.info 14/03/2019 14/03/2019
Prethodna vijesti Središnja Bosna: Otvoren poziv za prijam novih nogometnih sudaca
Sljedeća vijest Talentiranom Karlu Šimičiću 1.000 KM mjesečno iz općinskog proračuna
- Oglas -
Ad imageAd image

Najnovije

Prijave u tijeku za II. Boćarski turnir “Duhovi”
Ostali sportovi Sport 09/05/2025
Luka Gazibarić Gučanin državni prvak Bosne i Hercegovine!
Sport 15/04/2025
Kickboxing klub Vitez bogatiji za 12 novih medalja!
Sport 07/04/2025
Sve spremno za 21. uskrsni turnir u Pokrajčićima
Društvo 06/04/2025

Možda će vam se također svidjeti

Društvo

Sve spremno za 21. uskrsni turnir u Pokrajčićima

06/04/2025
Društvo

U Novoj Biloj otvoren Ventix: Sve na jednom mjestu za klimatizaciju, grijanje i vodoinstalacije!

23/02/2025
Društvo

Predavanjem doc.dr. Klementine Nuk uspješno realiziran projekt “Izazovi mladih u tranzicijskom društvu”

23/02/2025
Prethodni Sljedeći
  • Impressum / Kontakt
  • Zaštita privatnosti
Čitanje: DANI OPĆINE TRAVNIK: Mladnke spremne za vjenčanje u srcu BiH:  Odabrale vjenčanice, šminku, frizuru, …
Dijeli
Prati nas
Copyright © 2015 - 2023 NovaBila.info | E-mail: [email protected]