Boćarski klub “Dubrave” iz Nove Bile organizira turnir povodom manifestacije “Dani Nove Bile”

Vrijeme konstantnih političkih napetosti kao i vrijeme odlaska stanovništva, osobito mladih, za posljedicu ima pojavu nesigurnosti, apatije, osjećaja nezadovoljstva, permanentan

Luka Gazibarić Gučanin briljantan na najvećem kickbox natjecanju na Balkanu!

Proteklog vikenda u Zagrebu održano je najveće kickbox natjecanje na Balkanu "Europen cup Zagreb 2024." na kojem je nastupio i naš Novobiljanin Luka Gazibarić Gučanin, istaknuti član uspješnog Kickbox kluba "Vitez". Luka je u kategoriji od 81 kilograma došao čak

Svjetsko prvenstvo u vaterpolu: Hrvatska osvojila zlato, Nova Bila ima svjetskog prvaka

Hrvatska je po treći put u svojoj povijesti prvak svijeta u vaterpolu. Hrvatska je u finalu nakon peteraca pobijedila Italiju 15:13 i tako je došla do velikog zlata. Najefikasniji u sastavu Hrvatske bio je Konstantin Harkov s četiri gola, Jerko

RK Nova Bila osvojio drugo mjesto na Handball cupu u Zenici, David Šipić najbolji vratar!

Još jedan odličan i uspješan sportski dan upisali su kadeti Rukometnog kluba Nova Bila. Nastupili su na Handball cupu u Zenici gdje su u iznimno jakoj konkurenciji pod trenerskom palicom Eduarda Martića osvojili visoko drugo mjesto. Turnir su otvorili nevjerojatnom

(FOTO) 12 medalja za JK Nova Bila na Međunarodnom judo turniru u Vitezu!

U subotu, 16.12.2023 u Vitezu je održan Međunarodni džudo turnir “Vitez Open 2023”. Na turniru je nastupilo 500 natjecatelja iz 42 kluba. Judo klub Nova Bila osvojio je 11 medalja, od čega: četiri zlatne, dvije srebrene, pet brončanih. Zlatne medalje

Judo klub Nova Bila dobio nove strunjače!

Zahvaljujući Vladi Republike Hrvatske te osobnim zalaganjem Gazibarić Miroslava - Pecka i Andrić Bojana, Judo klubu "Nova Bila", za naše judašice i judaše darovane su nove strunjače. Ovim darivanjem i zalaganjem uveliko se pomaže u razvoju Nove Bile i sporta

Sedam medalja za članove JK Nova Bila na Međunarodnom turniru u Solinu!

U nedjelju, 10.prosinca 2023. u Solinu održan je međunarodni Božićni judo turnir na kojem je nastupilo 452 natjecatelja iz 26 klubova sa područja Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Crne Gore. U gradskoj dvorani Bilankuša natjecalo se u uzrastima mlađih dječaka

JK Nova Bila osvojio dvije zlatne, dvije srebrene i dvije brončane medalje na Kupu Istočne Ilidže

Na Kupu Istočne Ilidže održanom proteklog vikenda nastupili su i članovi Judo kluba Nova Bila te ostvarili izuzetno zapažene rezultate. Prvo mjesto i zlatnu medalju u svojoj kategoriji osvojili su Žarko Andrić i Nikša Perić. Drugo mjesto i srebrenu medalju

U subotu 1. memorijalni rukometni turnir “Gabriel Gučanin – GUČKO”

Dragi naši simpatizeri, navijači i prijatelji kluba, prošlo je godinu dana od kako nas je napustio dječak koji je svojom vedrinom, osmijehom i karakterom osvojio srca mnogih nas, svojih suigrača i navijača. Naš Gabriel Gučanin, svojim kolegama poznat kao "Gučko"

Novobiljanski trojac u nedjelju putuje na velikom međunarodnom turniru u pikadu

Trojica zaljubljenika u pikado iz Nove Bile oformili su ekipu i prijavili se na jak međunarodni turnir u pikadu koji će biti održan u nedjelju, 13. kolovoza u Derventi. Na turniru će sudjelovati preko 150 igrača iz najmanje osam država.

PRIJAVE U TIJEKU: Počinje Škola sporta u okviru projekta “Sportom protiv ovisnosti”

U tijeku su prijave za Školu sporta (nogomet, rukomet, košarka, odbojka i badminton) koja će se održavati u sportskoj dvorani Osnovne škole Nova Bila. Škola sporta odnosno treninzi trajat će pet mjeseci (do kraja 12. mjeseca), a termin održavanja bit