RANG LISTA VOLONTERA u županijskim organima uprave za 2017.godinu

VLADA-SBK

Na temelju članka 34. Zakona o radu (Službene novine Federacije BiH broj 62/15) Vlada Kantona Središnja Bosna, na 44. sjednici održanoj 22.12.2016.godine, donosi

O D L U K U
o prijemu volontera za 2017. godinu

I.
Ovom Odlukom prihvaća se Rang lista o prijemu osoba za stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa u županijskim tijelima uprave (volontera) u 2017.godini , predložena od strane Povjerenstva za provođenje natječaja za prijem volontera.

II.
Rang lista iz točke I. sastavni je dio ove Odluke.

III.
Ova Odluka stupa na snagu danom donošenja i objavit će se na službenoj web stranici i oglasnoj ploči Vlade.

Broj:
Travnik

PREMIJER KANTONA
Tahir Lendo, dipl.ig.

RANG LISTA VOLONTERA

u županijskim organima uprave za 2017.godinu

R.br. IME I PREZIME OPĆINA ZANIMANJE
1 ĐŽENANA DŽAJA NOVI TRAVNIK PRAVNIK
2 AMELA OTUZBIR NOVI TRAVNIK PRAVNIK
3 JELENA BRNJIĆ NOVI TRAVNIK PRAVNIK
4 VILDANA JARAMAZ KISELJAK PRAVNIK
5 ALMA BEJTIĆ KISELJAK PRAVNIK
6 JELENA MARIJANOVIĆ KISELJAK PRAVNIK
7 MIRZA GRABUS VITEZ PRAVNIK
8 AZRA HRUSTIĆ-ŠEHIĆ VITEZ PRAVNIK
9 GORDANA GREBENAR VITEZ PRAVNIK
10 ALDIN MERDAN BUSOVAČA PRAVNIK
11 IVAN MARIĆ BUSOVAČA PRAVNIK
12 LUCIJA PETROVIĆ BUSOVAČA PRAVNIK
13 SANDRA BOŠNJAK BUSOVAČA PRAVNIK
14 ELMA OMERČEVIĆ FOJNICA PRAVNIK
15 AMRA BAŠIĆ FOJNICA PRAVNIK
16 DAMIR HASANKOVIĆ TRAVNIK PRAVNIK
17 MIRZA AGIĆ TRAVNIK PRAVNIK
18 LEJLA GRABUS TRAVNIK PRAVNIK
19 ALMIRA DAUTOVIĆ TRAVNIK PRAVNIK
20 AMAR ALIJAGIĆ TRAVNIK PRAVNIK
21 MERIMA LOZIĆ TRAVNIK PRAVNIK
22 DANIJELA JOSKIĆ TRAVNIK PRAVNIK
23 ANESA SARIĆ TRAVNIK PRAVNIK
24 EDINA LEKO TRAVNIK PRAVNIK
25 IVANA ČAKARIĆ TRAVNIK PRAVNIK
26 FAHIRA ELKAZ DONJI VAKUF PRAVNIK
27 MEHRID VRBAR BUGOJNO PRAVNIK
28 SANELA ČOLIĆ BUGOJNO PRAVNIK
29 MARIJA NOVAKOVIĆ GORNJI VAKUF-USKOPLJE PRAVNIK
30 DAJANA JAKEŠEVIĆ JAJCE PRAVNIK
31 MARINA LADAN JAJCE PRAVNIK
32 EMINA SUBAŠIĆ NOVI TRAVNIK EKONOMIST
33 DERVIŠA AŠČIĆ NOVI TRAVNIK EKONOMIST
34 MONIKA ROJNICA NOVI TRAVNIK EKONOMIST
35 MARIJANA ŠKORO NOVI TRAVNIK EKONOMIST
36 IVAN BRKAN NOVI TRAVNIK EKONOMIST
37 EHLIMANA ŠABIĆ BUGOJNO EKONOMIST
38 SABINA TOPOLJAK VITEZ EKONOMIST
39 MAIDA BILAL VITEZ EKONOMIST
40 HELENA MIRKOVIĆ VITEZ EKONOMIST
41 SANDRA ELDIĆ VITEZ EKONOMIST
42 NIKOLINA TURIĆ VITEZ EKONOMIST
43 MARINA MOLNAR VITEZ EKONOMIST
44 IVAN FURUNDŽIJA VITEZ EKONOMIST
45 MAJA BILETIĆ VITEZ EKONOMIST
46 MARINA IVIŠIĆ VITEZ EKONOMIST
47 HELENA ČORIĆ VITEZ EKONOMIST
48 SREČKO PETROVIĆ VITEZ EKONOMIST
49 STJEPAN LUJANOVIĆ VITEZ EKONOMIST
50 SEDIJA ČALUK DONJI VAKUF EKONOMIST
51 ADNAN BULJINA BUSOVAČA EKONOMIST
52 TANJA ŠAFRADIN BUSOVAČA EKONOMIST
53 MARIJA KATAVA BUSOVAČA EKONOMIST
54 LUCIJA ĆOSIĆ BUSOVAČA EKONOMIST
55 MIROSLAV BOŠNJAK BUSOVAČA EKONOMIST
56 DARIO PLAVČIĆ BUSOVAČA EKONOMIST
57 DANIJELA BOŠNJAK BUSOVAČA EKONOMIST
58 MUHAREM HUREM FOJNICA EKONOMIST
59 NEJRA HUREM FOJNICA EKONOMIST
60 MUVEDET HUREM FOJNICA EKONOMIST
61 ADNAN BAJRAKTAREVIĆ FOJNICA EKONOMIST
62 ELENA CVJETKOVIĆ FOJNICA EKONOMIST
63 MARJANA MILIČEVIĆ FOJNICA EKONOMIST
64 RAMO AJANOVIĆ GORNJI VAKUF-USKOPLJE EKONOMIST
65 HARUN LATIĆ GORNJI VAKUF-USKOPLJE EKONOMIST
66 EJLA ČAJDIN GORNJI VAKUF-USKOPLJE EKONOMIST
67 MEDINA ŽUŽIĆ TRAVNIK EKONOMIST
68 FATE ZAHIROVIĆ TRAVNIK EKONOMIST
69 DINO KOLASOVIĆ TRAVNIK EKONOMIST
70 SABINA HADŽIMUJIĆ TRAVNIK EKONOMIST
71 FADILA SEFER TRAVNIK EKONOMIST
72 KENAN ALEKIĆ TRAVNIK EKONOMIST
73 DIN SMAJIĆ TRAVNIK EKONOMIST
74 ELVIRA GORINJAC TRAVNIK EKONOMIST
75 MIRZA ĐELILBAŠIĆ TRAVNIK EKONOMIST
76 LEJLA SMAJIĆ TRAVNIK EKONOMIST
77 ZERINA ADILOVIĆ TRAVNIK EKONOMIST
78 SAMRA IMAMOVIĆ TRAVNIK EKONOMIST
79 ADEL PIDŽO TRAVNIK EKONOMIST
80 MARIJA VIDOVIĆ TRAVNIK EKONOMIST
81 MONIKA ANDRIĆ TRAVNIK EKONOMIST
82 KATARINA RIBIĆ TRAVNIK EKONOMIST
83 ZORANA PETRUŠIĆ TRAVNIK EKONOMIST
84 DRAGANA GRGIĆ JAJCE EKONOMIST
85 MIROSLAV JAKEŠEVIĆ JAJCE EKONOMIST
86 DAJANA STANIĆ KISELJAK EKONOMIST
87 NEVENA GRGIĆ KISELJAK EKONOMIST
88 NELA ŽULJEVIĆ KISELJAK EKONOMIST
89 MARIJANA KNEŽEVIĆ KISELJAK EKONOMIST
90 MARIJANA MILIČEVIĆ KISELJAK EKONOMIST
91 DRAGAN BUJAK KISELJAK EKONOMIST
92 SUZANA NIKAČEVIĆ KISELJAK EKONOMIST
93 IVANA KRAJINOVIĆ KISELJAK EKONOMIST
94 IVANA LUČIĆ KISELJAK EKONOMIST
95 VEHID RABIHIĆ VITEZ INŽINJER MAŠINSTVA
96 ALMIN MUŠANOVIĆ TRAVNIK INŽINJER MAŠINSTVA
97 ADIS ČOLAK GORNJI VAKUF-USKOPLJE INŽINJER MAŠINSTVA
98 MUAMER SKROBO TRAVNIK INŽINJER PROMETA
99 JUSUF IBRANOVIĆ TRAVNIK INŽINJER PROMETA
100 RAHMAN FUŠKO TRAVNIK INŽINJER PROMETA
101 AJDIN KARUPOVIĆ TRAVNIK INŽINJER PROMETA
102 JOSIP VALJAN TRAVNIK INŽINJER PROMETA
103 EDIN GRIZIĆ NOVI TRAVNIK INŽINJER PROMETA
104 HARIS ABDIBEGOVIĆ BUGOJNO INŽINJER PROMETA
105 TARIK MEKIĆ BUSOVAČA INŽINJER PROMETA
106 VALENTINA ČOLIĆ-KRIŽANOVIĆ BUSOVAČA INŽINJER PROMETA
107 TIJAN MARINIĆ KISELJAK INŽINJER PROMETA
108 TEA ŠKORO KISELJAK INŽINJER PROMETA
109 VEDRAN TRUTINA KISELJAK INŽINJER PROMETA
110 MAJA TARABA KISELJAK INŽINJER PROMETA
111 MARKO GREBENAR VITEZ INŽINJER PROMETA
112 ALMIN KMETAŠ BUGOJNO INŽINJER ELEKTROTEHNIKE
113 AMEL LOZIĆ TRAVNIK INŽINJER ELEKTROTEHNIKE
114 EDIN DRINJAK KISELJAK INŽINJER ELEKTROTEHNIKE
115 DENIS BIOGRADLIJA BUSOVAČA INŽINJER ELEKTROTEHNIKE
116 ADISA ĐULOVIĆ-RUJANAC DONJI VAKUF INŽINJER ELEKTROTEHNIKE
117 JASENKO HASANOVIĆ NOVI TRAVNIK INŽINJER INFORMATIKE
118 MONIKA FIŠIĆ NOVI TRAVNIK INŽINJER INFORMATIKE
119 VEDRANA PAPIĆ VITEZ INŽINJER INFORMATIKE
120 JASMIN AHMIĆ VITEZ INŽINJER INFORMATIKE
121 MATEA PETROVIĆ VITEZ INŽINJER INFORMATIKE
122 EMRAH MEŠANOVIĆ BUSOVAČA INŽINJER INFORMATIKE
123 IGOR VULETA BUSOVAČA INŽINJER INFORMATIKE
124 MUHAMED BASARA BUGOJNO INŽINJER INFORMATIKE
125 MIRNESA MLINAREVIĆ DONJI VAKUF INŽINJER INFORMATIKE
126 MARIO SUBAŠIĆ GORNJI VAKUF-USKOPLJE INŽINJER INFORMATIKE
127 HALID PERENDA TRAVNIK INŽINJER INFORMATIKE
128 SELMIN DROBO TRAVNIK INŽINJER INFORMATIKE
129 HASAN SKOPLJAK TRAVNIK INŽINJER INFORMATIKE
130 EDIN ŠILJAK TRAVNIK INŽINJER INFORMATIKE
131 ISMET ZOLOTA TRAVNIK INŽINJER INFORMATIKE
132 DENIS ČIZMEĐIĆ TRAVNIK INŽINJER INFORMATIKE
133 BERINA SEJDINOVIĆ TRAVNIK INŽINJER GRAĐEVINARSTVA
134 JOSIP KLARIĆ JAJCE INŽINJER GRAĐEVINARSTVA
135 IRFAN BEČIROVIĆ BUGOJNO INŽINJER PROSTORNOG UREĐENJA
136 IRFAN HODŽIĆ NOVI TRAVNIK INŽINJER ARHITEKTURE
137 SABINA MASLIĆ TRAVNIK INŽINJER ARHITEKTURE
138 ADMIR IMAMOVIĆ TRAVNIK INŽINJER ARHITEKTURE
139 ZVONIMIR AJVAZOVIĆ TRAVNIK INŽINJER ARHITEKTURE
140 SELMA BEKTAŠ BUGOJNO INŽINJER ARHITEKTURE
141 SUMEJA HADŽIJUNUZOVIĆ-TERZIĆ TRAVNIK INŽINJER KEMIJSKE TEHNOLOGIJE
142 KRISTINA KOLENC TRAVNIK INŽINJER KEMIJSKE TEHNOLOGIJE
143 HASIJA HAJDAREVIĆ BUSOVAČA INŽINJER KEMIJSKE TEHNOLOGIJE
144 EMINA BERBEROVIĆ NOVI TRAVNIK INŽINJER EKOLOGIJE
145 HARIS LJUBUNČIĆ GORNJI VAKUF-USKOPLJE INŽINJER EKOLOGIJE
146 ASJA TUCO VITEZ INŽINJER EKOLOGIJE
147 TINA GRBEŠA KREŠEVO INŽINJER EKOLOGIJE
148 ADNA KOSTEROVIĆ BUGOJNO SANITARNI INŽINJER
149 LEJLA MAZIĆ FOJNICA SANITARNI INŽINJER
150 ADNA SMAJIĆ FOJNICA SANITARNI INŽINJER
151 MARIJA ŽULJ GORNJI VAKUF-USKOPLJE SANITARNI INŽINJER
152 EMIR AŠČIĆ TRAVNIK SANITARNI INŽINJER
153 HAZIM BEGOVIĆ TRAVNIK SANITARNI INŽINJER
154 ANVAR JUSIĆ TRAVNIK SANITARNI INŽINJER
155 BELMA ALISPAHIĆ TRAVNIK SANITARNI INŽINJER
156 EMINA ISAK TRAVNIK SANITARNI INŽINJER
157 EMINA PALIĆ TRAVNIK SANITARNI INŽINJER
158 ADMEDINA ČAJIĆ VITEZ SANITARNI INŽINJER
159 AMNA SARAJLIĆ BUSOVAČA SANITARNI INŽINJER
160 LEJLA JUSIĆ BUGOJNO SOCIJALNI RADNIK
161 MARIJA ČELINA BUGOJNO SOCIJALNI RADNIK
162 KRISTINA ČAJKUŠIĆ BUSOVAČA SOCIJALNI RADNIK
163 SUMEJA KOVAČEVIĆ DONJI VAKUF SOCIJALNI RADNIK
164 ENISA BUREKOVIĆ FOJNICA SOCIJALNI RADNIK
165 SEMINA MUKIĆ JAJCE SOCIJALNI RADNIK
166 MARIJANA MARINČIĆ NOVI TRAVNIK SOCIJALNI RADNIK
167 ANDREA MAROS NOVI TRAVNIK SOCIJALNI RADNIK
168 AJDIN ŠEČIĆ BUGOJNO POLITOLOG ILI FAKULTET POLITIČKIH NAUKA
169 ARNESA ĐEVAHIRIĆ BUGOJNO POLITOLOG ILI FAKULTET POLITIČKIH NAUKA
170 AMRA TELALOVIĆ GORNJI VAKUF-USKOPLJE POLITOLOG ILI FAKULTET POLITIČKIH NAUKA
171 MATEJ MEŠTROVIĆ GORNJI VAKUF-USKOPLJE POLITOLOG ILI FAKULTET POLITIČKIH NAUKA
172 MARTINA ANDRIJAŠEVIĆ BUSOVAČA POLITOLOG ILI FAKULTET POLITIČKIH NAUKA
173 IVANA KNEŽEVIĆ KISELJAK POLITOLOG ILI FAKULTET POLITIČKIH NAUKA
174 AIDA PETROVIĆ GORNJI VAKUF-USKOPLJE INŽINJER POLJOPRIVREDE
175 AMINA KARAGIĆ BUGOJNO INŽINJER POLJOPRIVREDE
176 EMINA ĐIHAN DONJI VAKUF INŽINJER POLJOPRIVREDE
177 KATARINA BAGARIĆ JAJCE INŽINJER POLJOPRIVREDE
178 MATEJA LOZANČIĆ NOVI TRAVNIK INŽINJER POLJOPRIVREDE
179 IVAN KAJIĆ NOVI TRAVNIK INŽINJER POLJOPRIVREDE
180 ALMIRA PANDŽO BUGOJNO VETERINAR
181 IVONA BOŽIĆ BUSOVAČA VETERINAR
182 MERIMA MANJUŠAK TRAVNIK VETERINAR
183 ARMIN OMERDIĆ TRAVNIK INŽINJER ŠUMARSTVA
184 SELMIR OPARDIJA BUGOJNO INŽINJER ŠUMARSTVA
185 OMER SMAJIĆ KISELJAK INŽINJER ŠUMARSTVA
186 MUAMER ČEHIĆ GORNJI VAKUF-USKOPLJE INŽINJER ŠUMARSTVA
187 ZAKIR OPARDIJA DONJI VAKUF INŽINJER ŠUMARSTVA
188 JERKO ABAZ NOVI TRAVNIK INŽINJER ŠUMARSTVA
189 SELIM GURIĆ GORNJI VAKUF-USKOPLJE INŽINJER ŠUMARSTVA
190 ADNANA PRIJIĆ GORNJI VAKUF-USKOPLJE INŽINJER ŠUMARSTVA
191 BRANKO BUDEŠ JAJCE INŽINJER ŠUMARSTVA
192 EMINA RAMIĆ TRAVNIK INŽINJER PREHRAMBENE TEHNOLOGIJE
193 AJLA PRUŽAN TRAVNIK INŽINJER PREHRAMBENE TEHNOLOGIJE
194 EMINA HODŽIĆ TRAVNIK INŽINJER PREHRAMBENE TEHNOLOGIJE
195 MAHIR HRNJIĆ TRAVNIK INŽINJER PREHRAMBENE TEHNOLOGIJE
196 MIRELA MUJKANOVIĆ NOVI TRAVNIK INŽINJER PREHRAMBENE TEHNOLOGIJE
197 MATILDA SABELJA NOVI TRAVNIK INŽINJER PREHRAMBENE TEHNOLOGIJE
198 SANELA BEŠLIĆ BUGOJNO INŽINJER PREHRAMBENE TEHNOLOGIJE
199 SANITA HAZNADAREVIĆ BUGOJNO INŽINJER PREHRAMBENE TEHNOLOGIJE
200 AMARELA DURAKOVIĆ JAJCE INŽINJER PREHRAMBENE TEHNOLOGIJE
201 ESMA BEŠLIĆ JAJCE INŽINJER PREHRAMBENE TEHNOLOGIJE
202 EMINA KURIĆ DONJI VAKUF INŽINJER PREHRAMBENE TEHNOLOGIJE
203 JULIJANA CVJETKOVIĆ FOJNICA INŽINJER PREHRAMBENE TEHNOLOGIJE
204 NASIBA KARAULA BUSOVAČA INŽINJER PREHRAMBENE TEHNOLOGIJE
205 NEJLA TERZIĆ TRAVNIK NOVINAR (ŽURNALIST)
206 LAMIJA ČERIM VITEZ NOVINAR (ŽURNALIST)
207 AMILA AGIĆ GORNJI VAKUF-USKOPLJE NOVINAR (ŽURNALIST)
208 JASMINA GRABUS NOVI TRAVNIK NOVINAR (ŽURNALIST)
209 DRAGAN MILOŠ BUGOJNO NOVINAR (ŽURNALIST)
210 DAJANA VIDOVIĆ BUSOVAČA NOVINAR (ŽURNALIST)
211 LUCIJA POPOVIĆ BUSOVAČA NOVINAR (ŽURNALIST)
212 MARKO VULETA BUSOVAČA NOVINAR (ŽURNALIST)
213 MARLENA SLIŠKOVIĆ KISELJAK NOVINAR (ŽURNALIST)
214 MUHAREM ZAHIROVIĆ NOVI TRAVNIK KRIMINALIST
215 MERSIHA SUBAŠIĆ BUGOJNO KRIMINALIST
216 JASMINA SOLDIĆ BUSOVAČA KRIMINALIST
217 MARIJA BATINIĆ BUSOVAČA KRIMINALIST
218 BELMA HASANHODŽIĆ FOJNICA KRIMINALIST
219 AZRA POLIĆ GORNJI VAKUF-USKOPLJE KRIMINALIST
220 AJLANA MUSIĆ TRAVNIK KRIMINALIST
221 ISMILDA HRUSTANOVIĆ TRAVNIK KRIMINALIST
222 ADMIR MEHIĆ TRAVNIK KRIMINALIST
223 NEIR HOZIĆ BUGOJNO FAKULTET SIGURNOSNIH I MIROVNIH STUDIJA
224 ADNAN MEHIĆ TRAVNIK FAKULTET SIGURNOSNIH I MIROVNIH STUDIJA
225 MEDINA ČEHAJA BUGOJNO PROFESOR RAZREDNE NASTAVE
226 SANEL ČIŠIĆ GORNJI VAKUF-USKOPLJE PROFESOR RAZREDNE NASTAVE
227 ĐANA ŠLJIVO JAJCE PROFESOR RAZREDNE NASTAVE
228 MEDINA BABALAK KISELJAK PROFESOR ILI MAGISTAR SOCIOLOGIJE
229 EMINA AGAČEVIĆ TRAVNIK DIPOMIRANI PSIHOLOG
230 DUNJA ŠARIĆ VITEZ MAG.PEDAGOGIJE I PSIHOLOGIJE
231 ZEJNA ČOSIĆ TRAVNIK DIPLOMIRANI PEDAGOG
232 AIDA BULJINA FOJNICA DIPLOMIRANI PEDAGOG
233 EMINA MARAJ BUGOJNO PROFESOR BOS.JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI
234 MIDHETA SPAHIĆ-GALEŠIĆ DONJI VAKUF PROFESOR BOS.JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI
235 ALDIJANA TAŠO JAJCE PROFESOR BOS.JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI
236 ARNELA TERZIĆ TRAVNIK PROFESOR ENG.JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI
237 EDIN ČEMER GORNJI VAKUF-USKOPLJE PROFESOR ENG.JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI
238 ASMIRA BEKTIĆ GORNJI VAKUF-USKOPLJE PROFESOR NJEM. JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI
239 GABRIJELA LUČIĆ BUGOJNO MAG.GEOGRAFIJE
240 INGA VULETA BUSOVAČA BACH.FIZIOTERAPIJE I RADNE TERAPIJE
241 ZORANA KRSTIČEVIĆ BUSOVAČA MAG.HRVATSKOG JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI
242 SONJA VIDOVIĆ FOJNICA BACH.BIOLOGIJE, BIOHEMIJE
243 IVANA VREBAC FOJNICA BACH.TURIZMA
244 NIKOLINA PUZIĆ GORNJI VAKUF-USKOPLJE BACH.LOGOPEDIJA I AUDIOLOGIJE
245 TINA ŠIPIĆ NOVI TRAVNIK MAG.ENG.JEZ.I HRV. JEZ. I KNJIŽ.
246 ANA ŠAPINA NOVI TRAVNIK MAG.KOZERVACIJE I RESTAURACIJE
247 MARINKA PRANJKOVIĆ VITEZ ŽURNALIST (NOVINAR)
248 ANICA LJUBAS VITEZ BACH.INFORMATIKE
249 EVEL MUSLIMOVIĆ TRAVNIK EKONOMIST
250 DARIJA KARIVAN KISELJAK POLITOLOG ILI FAKULTET POLITIČKIH NAUKA
251 ADMIR CRNICA GORNJI VAKUF – USKOPLJE FAKULTET SIGURNOSNIH I MIROVNIH STUDIJA
252 ANTONIJA MILIČEVIĆ FOJNICA SOCIJALNI RADNIK
253 DEJANA BATALIJA VITEZ BACH.MEĐUNARODNIH ODNOSA

Na temelju članka 34. Zakona o radu (Službene novine Federacije BiH broj 62/15) Vlada Kantona Središnja Bosna , na 44. sjednici održanoj 22.12.2016.godine, donosi

O D L U K U

o volonterima u pravosudnim institucijama KSB/SBK za 2017. godinu

I.

Vlada Kantona daje suglasnost za nastavak volontiranja u pravosudnim institucijama Kantona Središnja Bosna u 2017.godini za sljedeće volontere:

R/B Ime i prezime Općina Zanimanje
1. Armela Goloman Travnik Pravnik
2. Emina Šošić Gornji Vakuf-Uskoplje Pravnik
3. Ivana Gudelj Vitez Pravnik
4. Katarina Tomić Kiseljak Pravnik
5. Amila Karadža Travnik Pravnik

II.

 

Ova Odluka stupa na snagu danom donošenja i objavit će se na službenoj web stranici i oglasnoj ploči Vlade.

Broj:
Travnik

PREMIJER KANTONA
Tahir Lendo, dipl.ig.

Možda Vas zanima...

Comments

comments

Morate biti prijavljeni da biste napisali komentar. Prijava